Home Nikolka 5AngelsChceš nám něco vzkázat? Tak jsou tu právě pro tebe >> Vzkazy

Chceš si s náma popovídat? Klikni na >> Chat

Chceš něco darovat blogu? Tak si přečti >> Toto
_________________________________

Září 2013

Fotka Nikki | 7.4.13 AZŠ

3. září 2013 v 12:52 | Natý |  Fotky Nikee
Ahojte,
tak jaký byl druhý školní den? Mě strašně bolej záda z tahání těch sešitů,a čtvrtek:D. Co vy? A zítra zase něco,ježiši ufff:P. Nechci tu psát jenom o škole,takže pojďme k článku:). Řekla jsem si že vás odměním,za to vaše úžasný komentování:*. Tak jsem se rozhodla vám sem dát fotku z 7.4.13 -AZŠ:). Fotka je krásná ne?;))
Ještě něco - jenom kdo by chtěl:)

Vyřazovačka 1.kolo)

1. září 2013 v 16:46 | -Natý |  Vyřazovačky
Nebaví mě zdravit,takže půjdu hned k článku!!:D

Když jste se tak krásně rozkomentovali,tak přidám další článek - ale budete muset komentovat,aby byli další ;) Jinak to šílenství s koncertama v Anglii asi neskončí:/ Holky mají někdy od Ledna nějaký blbý Tour s Angličanama,a bude to 23 koncertů za sebou:/ Achjo.. Ne o tomhle tématu se bavit nechci -_- Jděme k článku.Víte jak Nikolka teď přidává tak krásný fotky že? Hned jak jsem je viděla tak mě napadla vyřazovačka,sice nevím jak by se dali vyřadit tak krásný fotky ale i tak jí sem dávám :) Vyřazovačka bude vždy obtýden ;))*Jsem zpátky)

1. září 2013 v 13:47 | Natý |  5angels
Tak jsem se vrátila :))
To je radosti co?:DVrátili jsme se včera večer,ale už jsem šla hned do postele) Jak vidím tak se toho hodně dělo i u holek:/ Achjo ta Anglie -_- Už mi to trošku leze krkem,Vendy nás i docela zranila,jak v tom rozhovoru pro Bravo bylo 'Že bylo úžasný jak tam s nima všichni zpívali a skákali,chudáci se do toho motali protože si hrajou na velký fandy,ale podle mě ani neznaj jmén...a holek -.- My vždycky říkáme holkám jak je máme rádi a co pro nás znamenají né Angličani si přijdou a hned holkám nakecají ty jejich sladký řečičky holky jim podle mě pomalu nerozuměj Anglie všechno zkazila!!! žádný Čechy protože jsme trapný že,a máme jenom Káju Gotta no ne? Ale Angline je prostě IN že? -__- sice do ní v říjnu jedu ale abych viděla tetu a něco málo koupila.A víte jak byl ten rozhovor pro Bravo,no tak holky říkaly(nebo psaly já nevim:D) že když se jim něco nelíbí nemůžou nic říct fakt hrozný ne? Jinak bych byla ráda,kdybyste mi každý napsal svůj názor :) Trošku se rozepište - když se rozepíšete oplatím 2x :))*
-Natý